o Psarvard

 

 

Aneta Drzażdżyńska

O firmie

Spółdzielnię Socjalną PSARVARD,  wraz z grupą założycielską, założyłam w 2016 roku. Jako osoba niepełnosprawna chciałam tworzyć miejsca pracy dla siebie i innych osób niepełnosprawnych oraz zagrożonych wykluczeniem społecznym.
Specyfika PSARVARD: specjalistyczne psy pracujące (psy pomocnicze i asystujące osobom niepełnosprawnym, dogoterapia, ratownictwo. Prowadzę również zajęcia z edukacji psów dla dzieci w wieku przedszkolnym.
Rok 2020 i trwająca pandemia przekierowały naszą działalność handlową na produkcję zabawek i akcesoriów szkoleniowych dla psów. Nasze doświadczenie oraz wiedza kynologiczna  współpracujących z nami czołowych polskich instruktorów zaowocowało stworzeniem akcesoriów pomocnych w pracy z psem.

 

Jako podmiot ekonomii społecznej działamy dwojako:

  • w ramach pożytku publicznego szkolimy psy osób niepełnosprawnych jako psy pomocnicze  i asystujące (dla niepełnosprawnych ruchowo i umysłowo) oraz dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym z edukacji kynologicznej w zakresie profilaktyki pogryzień przez psy;
  • na zasadach komercyjnych od września 2020 roku zajmujemy się produkcją i sprzedażą akcesoriów treningowych dla psów. Z tej działalności opłacamy miejsca pracy osób niepełnosprawnych i zagrożonych wykluczeniem społecznym, kobiet powyżej 50 roku życia.

Osoby te otrzymują również pomoc prawną i psychologiczną w zakresie ich potrzeb.

Nadwyżki ze sprzedaży, zgodnie z naszym statutem, przeznaczamy na reintegrację osób pracujących dla Psarvardu oraz na własny wkład w projekty skierowane do osób niepełnosprawnych.

 

Spółdzielnia Socjalna Psarvard jest producentem unikalnych zabawek wykonanych z naturalnego futra owczego, nie poddanego obróbce chemicznej. Włos  jest naturalny, co sprzyja wspaniałej zabawie z psami. Starannie dobieramy dostawców futer, pochodzą one z legalnych, zarejestrowanych gospodarstw. W konstrukcji  zabawek pomagają nam najlepsi polscy instruktorzy. Nadrzędnym celem każdego produktu jest zapewnienie wartości szkoleniowej dla psa i jego przewodnika.

 


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Aneta Drzażdżyńska prezes

KONTAKT

 

siedziba rejestrowa:
Spółdzielnia socjalna PSARVARD

Gniezno
NIP: 7842499883
KRS: 0000621512
obsługa klienta, wysyłki: 
Mosina
tel. +48 794  511 211
mail: biuro@psarvard.pl

facebook   twitter   linkedin

 


paczka

 

support

DORADZIMY PRZED ZAKUPEM
godziny : 8.00-17.00

transport

 

People illustrations by Storyset | Image icons created by Freepik - Flaticon

"psarvard.pl" "psarvard" >szarpaki z owcy< >szarpaki uniwersalne< >szarpaki wzmacniane< >szarpaki z piłką< >Psarvard< >szarpaki Psarvard< >zabawki Psarvard< >zabawki dla psów<
Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.